Elena DijiSoft Alaçatı A 8004

Money Points : 0
Price : $ 48.78(Vat included)
Stock Amount : 1

Taban Kısmı (Sırt Arka Bölüm) Pamuk Taban Olarak Üretilmektedir.

 

Ürün Kalitesi Ve Taban Özellikleri için Tıklayınız

 

Halı Uç Şekilleri Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız

 

Ölçülerinizi Lütfen Kontrol ettikten sonra sipariş veriniz !

 

Rulo Enleri : 80 cm / 100 cm / 140 cm / 160 cm / 180 cm / 240 cm / 300 cm 

 

En Ölçülerinde Listenin Dışında Farklı Bir Ölçü İstiyorsanız. (Örneğin 1.20 cm 1.40 Lık Ruloyu Seçerek) Not Bölümüne Net Ölçülerinizi Yazınız...!)

Firmamız veya Fabrika Hatalarının dışında.. Ölçüler size Özel olacağı için İade veya Değişim Yapılmamaktadır.

Özel Ölçü Ürünlerimiz 7-10 iş günününde Gönderimi Yapılacaktır.

Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir..!

  

 

 

:

Dijital Baskı Olarak Üretilmektedir..

 

Elena DijiSoft (3D) Alaçatı Serisi

Alaçatı Koleksiyonu'nda tüm desenlerde özel ölçü seçeneği mevcuttur. 

Özellikleri 

Taban      : Dokuma Pamuk

Üst Doku : İpek Kadife Kumaş 

Saçak       : El Örgülü

Rulo Enleri (cm) : 080 - 100 - 140 - 160 - 180 - 240 - 300 

 

 

Dijital Baskı Halı Kaliteleri

Neden Dijital Baskı Halı?

Bir evi ev yapan, ona sıcaklığını veren halılar, evlerin vazgeçilmezini oluşturuyor. Zevkinize ve tarzınıza uygun olarak evinize aldığınız halı; yalıtım yaparak evin ısı kontrolüne yardımcı olurken ev dekorasyonunu da tamamlayan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığı ses izolasyonuyla gürültüyü engelleyen, onlarca farklı desen ve dokuma ile birbirinden ayrılan halılar arasında son yıllarda öne çıkan bir halı çeşidi ise oldukça talep görüyor

Dijital Baskı Halı Nedir?

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanıyor. Zevkle aldığınız eşyaları tamamlayacak halıları artık kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz odaya sererek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Evini yenileyen ya da ev kuran her çiftin en büyük sorunlarından biri olan halı seçimi, şimdilerde çok da önemli bir sorun değil. Mağaza mağaza gezip bir halının desenini, diğer halının rengini beğendiğiniz günlere artık son! Çünkü baskılı halı ile kendi tasarımınızı, dilediğiniz renk ve şekillerle hatta beğendiğiniz fotoğraf veya logolarla hazırlayıp tam da size uygun bir halıya sahip olabilirsiniz.

Baskılı halı modelleri, zengin bir ürün yelpazesi ve çeşitlilik sunuyor. Otel ve iş yerleri için düşünülebilecek logolu, armalı halı modelleri tasarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzun odasına oyun kurabileceği bir yaratıcı bir desen ya da tam da odanıza, perdelerinize uyan bir başka desende halı tasarlamanız mümkün. Halılara yapılan baskı yüksek çözünürlüklü olduğu için hayalinizdeki tasarımın uygulanmaması ya da görüntüde sorunlar bulunması riski de ortadan kalkıyor.

Dijital Baskılı Halıların Genel Özellikleri

Baskılı halıların birden çok özelliği var. Öncelikle yüksek kaliteli ipliklerle üretilen bu halıların renkleri daha parlak görünüyor ve yumuşak dokularıyla öne çıkıyorlar. Tasarımı ve görünümü tamamen sizin zevkinize ve ihtiyacınıza göre hazırlanan halılar bu özellikleriyle daha fazla alanda kullanılabiliyor. Çeşitli simgeler, logolar, fotoğraflar ve desenlerle tasarlayabileceğiniz halılar; iş yerlerinde, otellerde, lokantalarda, camilerde ve elbetteki evin farklı odalarında kullanılabiliyor. Dijital baskı halılar, canlı renk ve tasarımlarıyla herkesi büyülüyor. Dilerseniz fotoğrafınızı, dilerseniz en sevdiğiniz renkleri kullanabileceğiniz halıların üzerine yazı da yazdırabilirsiniz. 


Halının onu kullanacak kişi tarafından tasarlanması, baskılı halıyı diğer halı çeşitlerinden ayıran en büyük özellik. Çünkü bir evin nasıl bir halıya ihtiyacı olduğunu en iyi bilen kişi, o halıyı kullanacak kişi oluyor. Hayalinizdeki halıyı evinize getiren dijital baskı halılar, sizi klasik desenlerin dışına çıkaran bir kurtarıcı haline geliyor. Yıllardır görmekten sıkıldığınız göbekli, klasik desenli, her yeri eskimiş halınızı değiştirmenin tam sırası. Odanıza bir bakın, koltuk ve perde renklerini gözden geçirin. Sonrasında hayalinizdeki deseni bulun ve tasarlayın!

Baskılı halıların diğer bir özelliği kolay temizlenebilir olması. Kaliteli ip yapısı sayesinde kolayca süpürülebilen halıyı temizlemek için arada bir silmek yeterli oluyor. Polyamid özelliği gösteren ve kolay temizlenebilen halının bir başka avantajı ise oldukça dayanıklı olması. Son teknoloji kullanılarak üretilen bu halılar, kalıcı renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca koruyor. Bu özelliği ile evlerin yanı sıra iş yerlerinde de uygun bir alternatif olan baskılı halıları denemenin tam sırası! Tasarlayın ve serin, hepsi bu!

 

COLORS
WHITE BLACK
SIZE
80'lik Kesme Rulo 140'lık Kesme Rulo 100'lük Kesme Rulo 180'lik Kesme Rulo 160'lık Kesme Rulo 240'lık Kesme Rulo 300'lük Kesme Rulo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: EN
Update cookies preferences